Zavolejte nám +420 720 380 385

Webová videa s průvodcem

Umístěte si na svůj web průvodce, který představí návštěvníkům Vašich webových stránek produkt, službu či vzkaz jasně, rychle, srozumitelně s osobitostí a nadšením!

Díky webovému průvodci Vaše stránky doslova ožijí, získají moderního ducha a zaujmou nejen návštěvníkovi oči, ale i uši. Vybírat můžete mezi profesionálními herci a moderátory, muži či ženami. Živý průvodce je perfektním řešením pro lepší zážitek návštěvníků Vašich stránek a naše služba Vám může pomoci posunout Vaše podnikání na vyšší úroveň.

Chcete se stát webovým průvodcem, nebo prodejcem našeho produktu? Kontaktujte nás zde.

Katalog průvodců

Jak to funguje

Představte si, co může webový průvodce na Vašich stránkách učinit pro váš obchod! Zapomeňte na klasické textové reklamy či reklamní nápisy!

Naše služba funguje velmi snadno, bez toho, abyste na svých webových stránkách museli cokoliv předělávat, nebo měnit. Objednat si naší službu je rychlé a jednoduché.

Připravujeme katalog s průvodci, kde si na základě fotografie a jejich krátké osobní prezentace budete moci lépe představit a vybrat takového, který nejlépe odpovídá Vašim představám a potřebám. Kontaktovat nás můžete na základě našeho objednávkového formuláře. Náš kreativní tým Vám ochotně poradí, zodpoví dotazy a navrhne nejefektivnější řešení Vašeho videa.

Novinky

30.6.2020
reklama pro fa Karel Hranička-SKG
9.6.2011
Rozšířen katalog s průvodci.
21.4.2011
Realizována zakázka pro EdenReality. Více na www.edenreality.cz.